Univerzita v Jižní Koreji

Univerzita v Jižní Koreji
4.8
716
(716 hodnocení)
4.8

Soul je domovem několika univerzit, které patří v Asii mezi ty nejprestižnější a po celém světě jsou známé svou špičkovou úrovní. Během studia na jihokorejské univerzitě sami zjistíte, jak moc si v této zemi vyššího vzdělání váží. Korejští studenti patří mezi ty nejsvědomitější na světě a je o nich známo, že tráví dlouhé hodin studiem, aby dosáhli vytoužených výsledků.

Univerzita v Jižní Koreji

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Jižní Koreji

Studentský život v Jižní Koreji

Pokud chcete mít zkušenost z univerzity v zemi, která hodně investuje do budoucnosti mladé generace, určitě stojí za to zvážit návštěvu Jižní Koreje. I v případě, že neumíte korejsky ani slovo, budete díky našim flexibilním jazykovým kurzům žít a mluvit jako místní dřív, než se nadějete. V Koreji se řídí heslem “work hard, play hard.” O tamějších studentech je známo, že věnují studiu hodně úsilí, zároveň ale také vědí, jak si skvěle užít volný čas. Stanete-li se studentem jihokorejské univerzity, s nudnými víkendy je konec. Ať už se vydáte za poznáním jiných částí země, budete si užívat K-Pop koncert v Soulu nebo vyrazíte objevovat nové trendy do místních podzemních nákupních center, v každém případě si budete svůj studentský život v Koreji maximálně užívat. Kromě toho, že se naučíte jazyk, budete mít příležitost věnovat se také různým zábavným mimoškolním aktivitám. Korejci velmi rádi sportují - milují hlavně baseball a volejbal - a většina univerzity má svůj vlastní tým, ke kterému se můžete přidat. Zkrátka a dobře: studijní pobyt v Jižní Koreji je dokonalou příležitostí užít si všechno, co může Korea nabídnout.

Co přinese zkušenost z korejské univerzity vaší kariéře

Prestižní jihokorejské univerzity mají po celém světě vynikající pověst a jsou známé svými vysokými akademickými standardy. Strávíte-li na některé z nich rok studiem, nejenže si rozšíříte repertoár svých dovednosti o další jazyk, ale získáte také řadu profesních dovedností, které významně vylepší i vaše CV. V dnešním globalizovaném světě hledají zaměstnavatelé často kandidáty se znalostí jiných kultur a zkušenostmi ze světa. Ať už plánujete v budoucnu pracovat v nadnárodní korejské společnosti, nebo ne, rok strávený na jedné z jihokorejských univerzit se ve vaší kariéře rozhodně neztratí.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.