Univerzita v Cambridge

Univerzita v Cambridge
4.6
541
(541 hodnocení)
4.6

Je studium na univerzitě v Cambridge Vaším cílem? Připravte se na ni s námi! Nabízíme spoustu studijních programů v Cambridge pro univerzitní studenty – od intenzivních anglických kurzů po roční přípravu na bakalářský, magisterský nebo doktorský program. Něktěří z našich studentů byli přijati na univerzitu v Cambridge.

Univerzita v Cambridge

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Velká Británie
Město: Cambridge
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Velká Británie
Město: Cambridge
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Velká Británie
Město: Cambridge

Univerzita Cambridge

Pokud jste si stanovili vysoké akademické cíle, příprava na anglickou univerzitu v Cambridge je skvělý první krok. Následujte slavné akademiky, jako byli Charles Darwin nebo Stephen Hawking, a studujte na University of Cambridge. Nabízíme mnoho možností a studijních programů, ze kterých si vždy vyberete. Záleží jen na Vašich potřebách a přáních – některé naše přípravné programy zaručují získání kreditů, jiné zase záruku přijetí na univerzitu v Cambridge a nebo kteroukoliv jinou univerzitu v rámci Anglie.

Příprava na budoucnost

Studium univerzity je výzva, a to zvláště tehdy, vyberete-li si studium v jazyce, který není Váš rodný. Je to velký závazek ve více směrech, ale když se do toho jednou pustíte, uděláte vše proto, abyste byli úspěšní. Pokud se zapíšete na přípravný kurz na univerzitu v Cambridge, je to jeden z kroků, jak se postavit výzvě studovat na anglické univerzitě. Budete pracovat na své akademické slovní zásobě, zlešíte se v komunikačních dovednostech a pro studium na University of Cambridge získáte potřebnoou jistotu.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.