Univerzita v Oxfordu

Univerzita v Oxfordu
4.5
518
(518 hodnocení)
4.5

Je univerzita v Oxfordu právě tím místem, kde byste chtěli studovat? Připravte se na ni v rámci speciálních kurzů vytvořených Vám na míru! Naše programy zahrnují univerzitní přípravu, přípravu na magisterské nebo doktorské studium, ale také třeba i krátkodobé anglické programy pro univerzitní studenty. Již několik našich studentů bylo přijato na Oxfordskou univerzitu.

Univerzita v Oxfordu

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Velká Británie
Město: Oxford
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Velká Británie
Město: Oxford
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Velká Británie
Město: Oxford

Univerzita Oxford

Pokud sníte o akademickém studiu, příprava na Oxfordskou univerzitu bude splnění Vašeho snu. Univerzita Oxford je nejstarší univerzita v Anglii známá pro své složení a tradice; Oxford je také destinací, která láká turisty a studenty z celého světa. Vyberte si přípravný kurz, zdokonalte si své jazykové schopnosti a ochutnejte, jaký je pravý studentský život v Oxfordu. Následujte kroky Alberta Einsteina, krále Edwarda VIII. nebo T. S. Eliota a zapište se na přípravný program na univerzitu v Oxfordu ještě letos.

Život na univerzitě

Není vůbec nic špatného na tom, když člověk směřuje ke studiu na univerzitě. Budeme testovat Vaše akademické schopnosti a Vaše jazykové dovednosti budou muset být na té nejlepší úrovni, abyste studium zvládli. Než abyste skočili do studia přímo po hlavě, nabídneme Vám přípravný kurz na univerzitu v Oxfordu, během kterého si zvyknete na zcela nový život a studium v Anglii. Budete obklopeni studenty z celého světa, vytvoříte si nová přátelství a budete se společně učit. Ať už jste studentem střední školy a chcete se připravovat na Oxfordskou univerzitu, nebo jste absolvent vysoké školy a plánujte magisterské studium v zahraničí, u nás vždy najdete ten správný kurz, který Vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.