Univerzita v Oxfordu

Je univerzita v Oxfordu právě tím místem, kde byste chtěli studovat? Připravte se na ni v rámci speciálních kurzů vytvořených Vám na míru! Naše programy zahrnují univerzitní přípravu, přípravu na magisterské nebo doktorské studium, ale také třeba i krátkodobé anglické programy pro univerzitní studenty. Již několik našich studentů bylo přijato na Oxfordskou univerzitu.

Zvolte věkovou skupinu

Univerzita Oxford

Pokud sníte o akademickém studiu, příprava na Oxfordskou univerzitu bude splnění Vašeho snu. Univerzita Oxford je nejstarší univerzita v Anglii známá pro své složení a tradice; Oxford je také destinací, která láká turisty a studenty z celého světa. Vyberte si přípravný kurz, zdokonalte si své jazykové schopnosti a ochutnejte, jaký je pravý studentský život v Oxfordu. Následujte kroky Alberta Einsteina, krále Edwarda VIII. nebo T. S. Eliota a zapište se na přípravný program na univerzitu v Oxfordu ještě letos.

Život na univerzitě

Není vůbec nic špatného na tom, když člověk směřuje ke studiu na univerzitě. Budeme testovat Vaše akademické schopnosti a Vaše jazykové dovednosti budou muset být na té nejlepší úrovni, abyste studium zvládli. Než abyste skočili do studia přímo po hlavě, nabídneme Vám přípravný kurz na univerzitu v Oxfordu, během kterého si zvyknete na zcela nový život a studium v Anglii. Budete obklopeni studenty z celého světa, vytvoříte si nová přátelství a budete se společně učit. Ať už jste studentem střední školy a chcete se připravovat na Oxfordskou univerzitu, nebo jste absolvent vysoké školy a plánujte magisterské studium v zahraničí, u nás vždy najdete ten správný kurz, který Vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.