Zaregistrujte se do našeho listopadového či lednového termínu – vydejte se na cestu ještě dnes.
Zkoušky Cambridge English
Zkoušky Cambridge English

Zkoušky Cambridge English

Zvyšte si vyhlídky na získání práce nebo na vstup na univerzitu s kvalifikací, jejíž platnost nikdy nevyprší.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
16 všeobecných jazykových lekcí
04 projektové lekce
10 volitelných lekcí
02 přednášky
  • Úroveň:
    Začátečník/středně pokročilý/mírně pokročilý
  • Délka:
    7 až 11 týdnů v posledním trimestru
  • Začátek:
    Leden/duben/červen/září

Získejte celosvětově uznávaný certifikát
Vylepšete své výhledy na získání práce nebo získejte vstup na univerzitu s kvalifikací, o kterou Vás již nic nepřipraví. Toto je ideální kurz pro studenty s rozmanitými cíly – od těch, kteří se chtějí dostat na univerzitu, přes ty, kteří chtějí získat práci, až po ty, kteří jen chtějí zjistit svou úroveň jazykových schopností.

Popis zkoušek
Cambridgeské anglické zkoušky mohou sloužit jako důkaz o Vaší způsobilosti pro vstup do univerzit, imigraci nebo získání práce ve většině anglicky mluvících zemích. Jsou nabízeny v elektronické i papírové podobě a otestují Vaše čtení, psaní, poslech a použití angličtiny. Cambridge English Language Assessment je součást University of Cambridge, která poskytne kvalifikaci studentům angličtiny.


EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Jsme si natolik jistí, že Vám naše metoda pomůže dosáhnout maximálního pokroku, že se za to zaručíme. Zúčastněte se všech vyučovacích hodin, vypracujte všechny domácí úkoly a každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň – v případě, že se tak nestane, budete studovat zadarmo, dokud se Vám to nepodaří.