Pár posledních míst na žáří 2024 - zavolejte nám pro více informací.
Zkoušky Cambridge English
Zkoušky Cambridge English

Zkoušky Cambridge English

Zvyšte si vyhlídky na získání práce nebo na vstup na univerzitu s kvalifikací, jejíž platnost nikdy nevyprší.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
16 všeobecných jazykových lekcí
04 projektové lekce
10 volitelných lekcí
02 přednášky
  • Úroveň:
    Začátečník/středně pokročilý/mírně pokročilý
  • Délka:
    7 až 11 týdnů v posledním trimestru
  • Začátek:
    Září, leden, duben

Získejte celosvětově uznávaný certifikát
Vylepšete své výhledy na získání práce nebo získejte vstup na univerzitu s kvalifikací, o kterou Vás již nic nepřipraví. Toto je ideální kurz pro studenty s rozmanitými cíly – od těch, kteří se chtějí dostat na univerzitu, přes ty, kteří chtějí získat práci, až po ty, kteří jen chtějí zjistit svou úroveň jazykových schopností.

Popis zkoušek
Cambridgeské anglické zkoušky mohou sloužit jako důkaz o Vaší způsobilosti pro vstup do univerzit, imigraci nebo získání práce ve většině anglicky mluvících zemích. Jsou nabízeny v elektronické i papírové podobě a otestují Vaše čtení, psaní, poslech a použití angličtiny. Cambridge English Language Assessment je součást University of Cambridge, která poskytne kvalifikaci studentům angličtiny.

Dostupné v:
New York, Miami Beach, San Diego, Santa Barbara, Boston, San Francisco, Honolulu, Vancouver, Vancouver Island, London, Bristol, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Brighton, Manchester, Dublin, Malta St. Julian’s, Cape Town, Auckland, Perth a Sydney.

Prosinec

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina