NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Seattlu

Zapište se na naše jazykové pobyty v Seattlu, zdokonalte úroveň své angličtiny a poznejte domov rock & rollu. Město se nachází v blízkosti Pugetova zálivu s nekonečnými možnostmi pro plachtění nebo jízdu na kajaku. Studijní pobyt v Seattlu bude velice hodnotnou záležitostí Vašeho života a posune Vaši angličtinu a stupeň výš.

Jazykové pobyty v Seattlu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Seattle

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Seattle

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Seattle

Jazykový kurz v Seattlu

Jazykové kurzy v Seattlu, to je studium v obchodním a kulturním centru na severozápadě Ameriky. Seattle je domovem mnoha světových společností a vzrušující umělecké scény. Jazykové dovednosti, které získáte studiem angličtiny na jazykové škole EF v Seattlu, budou skvělým přínosem do budoucna, ať už pojedete kamkoliv a kdykoliv.

Letní kurzy v Seattlu

Zapište se na naše letní kurzy v Seattlu, ve městě na břehu Tichého oceánu. Klidné místo Puget Sound nabízí spoustu aktivit k trávení volného času, od plachtění po jízdu na kajaku a to v občasné přítomnosti kosatek a tuleňů! EF letní kurzy v Seattlu, to je studium v jednom z domovů rock&rollu a úžasný čas strávený o prázdninách.