NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Pomaturitní studium v zahraničí

Naprostá většina středoškoláků si poslední rok studia láme hlavu nad tím, kam po maturitě. Přihlášku na vysokou školu podává stále větší procento studentů, ale ne každý se hlásí na svou vysněnou školu – mnozí nemají o studiu konkrétní představu nebo chtějí studovat jen proto, aby si zvýšili kvalifikaci. Pak jsou tu tací, kteří se na vysokou školu vůbec nedostanou. A nakonec ti, kteří chtějí rovnou nastoupit do zaměstnání, ovšem hledání práce bez zkušeností se může stát tvrdým oříškem.

Pomaturitní studium v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéKanadaMaltaAustrálieIrskoNový ZélandSingapurJižní AfrikaŠpanělskoKostarikaFrancieItálieNěmeckoČínaJaponskoJižní KorejiSpojené arabské emiráty

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéKanadaMaltaAustrálieIrskoNový ZélandSingapurJižní AfrikaŠpanělskoKostarikaFrancieItálieNěmeckoČínaJaponskoJižní KorejiSpojené arabské emiráty

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéKanadaMaltaAustrálieIrskoNový ZélandSingapurJižní AfrikaŠpanělskoKostarikaFrancieItálieNěmeckoČínaJaponskoJižní Koreji

Hult International Business School

18+ let
Bakalářské, magisterské a MBA vzdělání a vzdělávání vedoucích pracovníků
Získejte titul v oboru podnikání na Hult – nezávislé oceněné obchodní škole s kampusy po celém světě.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéČínaSpojené arabské emiráty

Po maturitě do zahraničí? Proč ne!

Začít vysokou školu nebo dokonce kariéru nouzovým řešením nemusí být vždy tou nejšťastnější volbou. Neúspěch ale snadno můžete proměnit ve svůj prospěch a dokonce tak získat před ostatními náskok.

V dnešním globalizovaném světě je znalost cizího jazyka bez nadsázky nutností a orientace v kulturách jasnou výhodou. Pomaturitní studium ale nemusí nutně probíhat v blízkosti Vašeho bydliště a studium jazyka se už vůbec nemusí rovnat nudnému memorování slovíček nebo vyplňování podobných cvičení stále dokola.

Vyrazit po maturitě studovat do zahraničí nepochybně znamená vydat se vstříc dobrodružství. EF kurzy nejsou jen o učení se novému jazyku. Naše inovativní výuková metoda je založená na rychlém pokroku a přirozenou součástí kurzů je poznávání nového místa společně s jeho kulturou, seznamování se s místními i s lidmi z celého světa a v neposlední řadě i seberozvoj.

Ať už zvažujete krátkodobý zahraniční pobyt, nebo byste v zahraničí chtěli strávit delší dobu, rozšíříte si obzory, obohatíte se o nezapomenutelné zážitky, zvýšíte si sebevědomí, osamostatníte se, vybudujete si síť kontaktů a získáte zkušenosti důležité jak pro budoucí studium, tak pro budování kariéry.

EF provozuje vlastní školy v nejvyhledávanějších metropolích po celém světě – naše akreditovaná jazyková centra se nacházejí ve 44 městech v 16 zemích. Na výběr máte ze sedmi světových jazyků. Kurzy začínají každé pondělí a můžete studovat 2–52 týdnů v závislosti na Vašich časových možnostech. Studium si přizpůsobíte podle Vašich cílů a preferencí díky široké nabídce volitelných předmětů. Navíc můžete získat i cenné pracovní zkušenosti, pokud se zapíšete na stáž nebo dobrovolnický program.

Pomaturitní studium můžete tedy pojmout jako výzvu

Pojďme si shrnout přínosy zahraničního studia jazyků s EF:

  • Vycestujete do zahraničí a budete se učit cizí jazyk
  • Osamostatníte se a zvýšíte si sebevědomí
  • Poznáte novou kulturu a prozkoumáte novou zemi
  • Zažijte něco neopakovatelného
  • Najdete si přátele na celý život z celého světa
  • Vybudujete si síť kontaktů, které se Vám budou zaručeně hodit
  • Váš životopis bude pro budoucí zaměstnavatele atraktivnější

Studium jazyků v zahraničí je řešením, které Vám přinese kýžené ovoce. Udělejte první krok a objednejte si zdarma náš katalog.