O nás

Zkušenosti, kvalita a inovace od roku 1965. Již více než 50 let je EF řízeno posláním otevřít svět prostřednictvím vzdělávání; mise je aktuálnější než kdy jindy. Jako největší soukromá vzdělávací společnost na světě naše flexibilní programy proměňují jazykové dovednosti studentů, jejich sebevědomí a kulturní povědomí a mění jejich sny ve skutečnost.

Otevíráme svět prostřednictvím vzdělávání

EF metoda je založena na jednoduchém principu: Čím více přizpůsobíme váš program vašim jedinečným cílům a potřebám, tím rychleji se naučíte. S metodou EF jsou zaručeny trvalé jazykové znalosti – bez ohledu na vaši počáteční úroveň nebo mateřský jazyk. Díky kombinaci zkušených učitelů, interaktivního vyučování, praxe za pomoci technologie, projektových relací zvyšujících dovednosti a ponoření se do reálného života dosáhnete během pobytu v zahraničí maximálního pokroku. Naše vysoké standardy pro vzdělávání jsou celosvětově uznávány díky akreditacím organizací včetně British Council, EAQUALS a ACCET.

Naše výzkumná síť

EF spolupracuje se špičkovými univerzitami za účelem zlepšení způsobu, jakým se studenti učí jazyky. Síťoví učenci zkoumají pokroky v lingvistice, výuce, technologii, testování a ponoření se do kultury. Společně se zavázali k výzkumu a inovacím, které budou utvářet budoucnost jazykového vzdělávání.


Mezi členy výzkumné sítě EF patří:


Univerzita v Cambridge


Pekingská univerzita


EF EdTech


EF studuj v zahraničí

EF nabízí širokou škálu studijních programů v zahraničí od skupinového cestování a flexibilních jazykových kurzů až po akademické dlouhodobé programy pro dosažení plynulosti v jazyce. Naučte se jazyk v zahraničí v all-inclusive skupině pod vedením EF Leadera nebo na individuálním jazykovém kurzu v zahraničí. Vytvořte si celoživotní vzpomínky s novými přáteli z celého světa a zároveň se s EF naučte jazyk a poznejte novou kulturu.

Order your free brochure

EF Pro Cycling

V roce 2018 vstoupilo EF do sféry profesionální cyklistiky akvizicí našeho týmu UCI WorldTour – sdružovacího 30 EF jezdců zastupujících 15 národností. V roce 2022 se kromě našeho mužského týmu stane EF hlavním sponzorem nejdéle fungujícího profesionálního ženského cyklistického týmu v Severní Americe. Náš ženský tým se bude jmenovat EF Education-TIBCO-SVB. A co je nejdůležitější, pomáháme nastavit standard pro platy na straně žen ve sportu tím, že každé naší jezdkyni na plný úvazek vyplácíme stejnou minimální mzdu jako profesionálnímu muži na nejvyšší úrovni WorldTour.

EF a olympijské hry

Přátelství. Excelence. Respekt. To jsou základní hodnoty olympijského hnutí. Od té doby, co baron Pierre de Coubertin založil moderní olympijské hry, Mezinárodní olympijský výbor povzbuzuje mládež a dospělé, aby pracovali na lepším a mírumilovnějším světě. To je poslání, kterému v EF dobře rozumíme. Od roku 1988 EF spolupracuje s Olympics na navrhování a poskytování řady vzdělávacích řešení, která podporují porozumění a propojení na olympijských a paralympijských hrách. Poskytli jsme online jazykové testy pro dobrovolníky, navrhli jsme digitální učební osnovy o sportu a pořádání olympijských her pro studenty a vyučovali jsme odborné jazykové dovednosti organizačním výborům.


Naše účast

Je nám ctí, že jsme byli jmenováni důvěryhodným dodavatelem jazykového a vzdělávacího školení pro olympijské hry, minulé i budoucí.

  • Tokyo 2020 Official Partner for Language Training Services

  • Official Education Services Sponsor to the PyeongChang 2018 Olympic Winter Games

  • Official Language Services Supplier to the Rio de Janeiro 2016 Summer Games

  • Official Supplier of Language Programs of the 2014 Sochi Winter Olympic Games

  • Official Language Training Services Supplier of the Beijing 2008 Olympic Games

  • Official Language School of the Seoul 1988 Summer Olympics