Bezplatné školení pedagogů

Rozšiřte svoji učitelskou akreditaci pomocí našeho bezplatného certifikátu EF Teacher Development Certificate. Připojte se k nám a zúčastněte se šesti webinářů s akademickými odborníky o různých metodách, přístupech a nástrojích, díky kterým bude výuka jazyka pro vás i vaše studenty zábavnější.

Jak to funguje

Certifikát EF Teacher Development Certificate můžete získat, pokud se zúčastníte všech šesti webinářů délce jedné hodiny. Ty jsou zdarma a konají se několikrát ročně (nejbližší termíny najdete níže). Webináře probíhají v angličtině a přihlásit se na ně mohou učitelé z celého světa. Na konci programu vám certifikát zašleme e-mailem .

Register

Program nadcházející série webinářů

Webinar 1

Speaking Matters

29.02.2024 - 17.00 CET

Make sure you don’t miss this interactive webinar looking at ways to inspire our students to speak out in the classroom and beyond.

 

“A foreign language is like a frail, delicate muscle, if you don’t use it, it weakens”

Jumpa Lahiri

Webinar 2

Effective concept checking
questions

07.03.2024 - 17.00 CET

Come to our interactive webinar and brush up your techniques for CCQs in your language classroom.

 

"Does everyone understand?!!!"

Anon

Webinar 3

Teaching exam classes

14.03.2024 - 17.00 CET

Please come and join this interactive webinar and explore effective ways of teaching exam classes.

 

“Before anything else, preparation is the key to success”

Alexander Graham Bell

Webinar 4

Motivation in the
language classroom

21.03.2024 - 17.00 CET

Join this interactive webinar to pick up practical tips for nurturing motivation both inside and outside the language classroom.

 

“Whatever you can do, or dream you can do, begin it. Boldness has genius, power, and magic in it. Begin it now.”

Goethe

Webinar 5

Emergent Language

28.03.2024 - 17.00 CET

Sign up for this interactive webinar and take away new tips on how to maximise learning using emergent language in the classroom.

 

“As educators, we witness the beauty of emergent language, where each student contributes to the evolving narrative of learning."

Anon

Webinar 6

Effective classroom management

04.04.2024 - 17.00 CET

Please join us in this interactive webinar and explore how we can best manage our classrooms.

 

“Classroom management is about one thing: consistency”

Megan Dredge
Nemůžete se dostavit na online lekci? Žádný problém! Certifikát můžete získat i po zhlédnutí záznamu, který vám zašleme po každém živém webináři.

Co o nás říkají učitelé?

"Děkuji vám za všechny webináře. Všech šest bylo zajímavých a pomohlo mi podívat se kritičtěji na způsob, jakým učím. Budu se snažit zlepšit. Ještě jednou děkuji a doufám, že pro nás budete mít v zásobě další zajímavé události."
Irina Rybalchenko - Znanye Language Center - Russia
"Všechny byly velmi užitečné, poučné a příjemné. Některé mi pomohly strukturovat to, co jsem již věděl. Některé mi daly podnět k zamyšlení. Určitě využiji skvělé nápady a návrhy Vašich přednášejících, aby mé hodiny byly efektivnější a zábavnější."
Tatyana Vidneyeva - Russia
"Bylo to velmi přínosné, protože se jedná o žhavé a trendové téma současnosti. Také se snažíme v našich třídách používat více technologií, takže je dobré znát základy."
Meric Tumer - Atilim University, Ankara - Turkey

FAQ

Hledáte další informace? Podívejte se na odpovědi na naše nejčastěji kladené otázky a připravte se na získání certifikátu EF Teacher Development.