Školní skupinové pobyty

Inspirujte ke studiu jazyků prostřednictvím kulturního ponoření tím, že pomůžete svým studentům učit se jazyk v zahraničí. Vaši studenti mohou samostatně vycestovat na jazykový kurz s flexibilní délkou do zahraničí od 2 týdnů do 1 roku od každého pondělí. V našich akreditovaných EF International Language Campus se setkají se studenty z více než 100 různých zemí a udělají rychlý pokrok – od živých třídních konverzací až po akční společenské aktivity.

Plan your school group

We organize a complete experience for you and your students -including language lessons, transportation, accommodation and activities.

Course leader

An experienced EF Leader will be by your side to support you during the entire trip. There's always a friendly face ready to answer any of your questions and show you the best of your destination.

Action-packed activities

Our activity coordinators organize local excursions, weekend gateways, cultural highlights, dinners, cruises and much more to ensure your experience is enjoyable.

Meals

Whether you are enjoying a meal with your local host family or dinning at our campus cafeteria, Crave Kitchen, you'll get a taste of local cuisine.

Accommodation

When lessons are over for the day, it’s important for you to have a comfortable place to call home. We offer various ways for you to live like a local while you’re abroad.

Flights

EF travel services will be sure to book flights with convenient connections at competitive rates.

Airport transfers

Our transfer service will be waiting for you upon your arrival and ready to take you back to the airport upon your departure.

Visa applications

We're experts in visas. In case you and your students need one, we'll help every step of the way.

Vyberte si perfektní kurz pro Vaše studenty

Vaši studenti udělají zaručený jazykový pokrok díky naší inovativní učební metodě, která kombinuje hodiny ve třídě, interaktivní nástroje a kulturní ponoření.

Vaše benefity

Využijte své učební osnovy v praxi, zatímco se vaši studenti ponoří do mezinárodního vzdělávacího prostředí. Je to příležitost ukázat studentům, jak se jazyk a kultura prolínají, ať už jde o výlet do muzea, procházku parkem, prohlídku historické architektury nebo návštěvu místního trhu. Ukažte svým studentům nové možnosti. Užijte si bezplatný výlet do zahraničí s autentickými kulturními zážitky. Náklady na vaši účast jako vedoucího školní skupiny jsou na nás . Tato jedinečná pedagogická zkušenost vám umožní mít možnost pozorovat, jak se vyučuje jazyk podle EF, a zároveň sdílet osvědčené postupy s našimi učiteli, kteří jsou rodilými mluvčími.

Kontaktujte nás

Naše destinace

Vyberte si svou zahraniční studijní destinaci a dozvíte se více o městě a našem kampusu.