Studium v zahraničí šité na míru

EF už pomohlo 15-ti miliónům studentů naučit se nový jazyk a cestovat do zahraničí. Disponujeme sítí 500 škol a poboček po celém světě a v našem centru zájmu jsou jazykové pobyty v zahraničí, akademické programy a kulturní výměnné zájezdy. EF je v dnešní době největší mezinárodní vzdělávací organizací a naším cílem je bourat jazykové, kulturní a geografické bariéry.

Naší misí je otevírat svět prostřednictvím vzdělávání – a jistě si všimnete našeho závazku kvality a dokonalosti od první chvíle, kdy nás kontaktujete.

Program Erasmus je velmi žádaný a proto se i rychle zaplní. Univerzity mají jen omezený počet přihlášek a zájemců je mnoho. Kromě toho program Erasmus nemusí být vhodný pro každého studenta. Vhodnou alternativou jsou zahraniční programy EF každému šité na míru. Přihlásit se můžete na jazykový kurz, zahraniční stáž, tak i na dobrovolnické programy. Zahraniční programy EF jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, zájmy i rozpočet.

Proč EF?

  • 50 let zkušeností: EF bylo založeno v roce 1965 a stalo se tak jedním z prvních poskytovatelů jazykových kurzů.
  • Vysoké standardy uznávané celosvětově: Naše školy jsou akreditované organizacemi uznávanými po celém světě – a to včetně Britské rady, Equals a Accet. Tím, že provozujeme vlastní školy, vytváříme pro naše studenty optimální učební prostředí za účelem dosažení maximálního pokroku.
  • Mezinárodní prostředí: EF jazykové školy i kanceláře jsou zastoupeny ve více než 50 zemích. Naši studenti pocházejí ze všech koutů světa – od Barcelony přes Šanghaj a Buenos Aires po Kodaň – spojeni touhou poznávat, učit se a uspět. 
  • Výsledky zaručeny: Každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň, a to díky naší inovativní a personalizované výukové metodě, která spojuje výuku ve třídě, práci s interaktivními nástroji a kulturní integraci.
  • Komunikativní výuka: S našimi certifikovanými učiteli a studenty se zúčastníte řady diskuzí, her a simulací, čímž rychle zlepšíte své vyjadřovací schopnosti.
  • Průlomový akademický výzkum: EF Výzkumné centrum na univerzitě v Cambridge v Ústavu teoretické a aplikované lingvistiky bylo založeno v roce 2009. V roce 2011 jim prestižní Isaac Newton Trust z univerzity Trinity College udělila grant s cílem zdokonalovat metody, jakým se studenti nejlépe učí anglický jazyk.
  • Pohodlí: EF pomáhá studentům s otázkami a s vyřízením víz, volbou ubytování, rezervací letenek a také zajišťujeme vyzvednutí z letiště.