Alternativy Erasmu

Studovat v zahraničí nemusíte jen přes program Erasmus nebo univerzitu. O to více příležitostí se Vám nabízí. Vycestovat do zahraničí, naučit se cizí jazyk a získat nové zkušenosti můžete kdykoliv. Ukážeme Vám jaké jsou možnosti studia v zahraničí. Vybírat můžete z akademických i jazykových programů a až 46 destinací po celém světě a 7 jazyků.

DLOUHODOBÉ A KRÁTKODOBÉ PROGRAMY

Dlouhodobé: EF Akademický rok v zahraničí je 6-9 měsíční jazykový program. Nabízí využití času pro studium pomocí přizpůsobivých hodin, akademických projektů a široké škály výukových technologií. Program Vám pomůže pochopit systém jazyka, abyste ho mohli používat v profesním či akademickém prostředí.

Krátkodobé: EF Jazykový kurz v zahraničí je 2-24 týdenní jazykový program. Prozkoumejte svět, poznejte novou kulturu, najděte si přátele z celého světa a připravte se na svou mezinárodní budoucnost. Začít můžete každé pondělí v roce a studovat můžete od 2 týdnů po celý rok.

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

Některé univerzity vyžadují mezinárodní jazykovou zkoušku při výběrovém řízení na Erasmus. Ať už se hlásíte na Erasmus nebo chcete vylepšit svůj životopis, EF Vám poskytne nástroje a zkušenosti, které budete potřebovat u zkoušek jako IELTS, TOEFL, TOEIC nebo Cambridge English.

"Našla jsem tak super lidi, se kterýma jsem stále v kontaktu! Tohle je na těch pobytech podle mě to úplně nejlepší!"

ADVANCED DIPLOMA PROGRAMY

Profitujte z intenzivního studia angličtiny v kombinaci s osnovami zaměřenými na obchod, turismus, fotografování a digitálního zobrazování, módního průmyslu či řešení globálních problémů v rychle se měnícím světe. Tyto inovativní kurzy Vám pomohou optimalizovat Vaše šance na získání zaměstnání ať už v zemi, ve které žijete, nebo v zahraničí. Nebo se na budoucí práci připravte s mezinárodní stáží nebo dobrovolnickým programem. Více informací najdete ZDE.

DOBROVOLNICKÝ PROGRAM A STÁŽ

Vycestujte za prací do mezinárodního prostředí. Program kombinuje práci a jazykový kurz. Pečlivě Vám najdeme to správné pracovní umístění podle Vašich zájmů, zkušeností a jazykové způsobilosti. Budete pracovat na částečný úvazek. Ať už chcete porozumět světovému marketingu, mezinárodním vztahům nebo třeba zábavnímu průmyslu, přes dobrovolnický program a stáž získáte cenné pracovní zkušenosti.

PŘÍPRAVA NA UNIVERZITU

Přichystejte se na bakalářský, magisterský či doktorský program univerzitním nultým ročníkem. Můžete si zvolit půlroční nebo roční variantu. Půlroční varianta se doporučuje pouze vybraným studentům. Úspěšným absolventům garantujeme umístění na jedné z našich 150 partnerských univerzit ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Německu či Singapuru. Více informací naleznete ZDE.

„Miluji EF New York. Jsem obklopen tolika přáteli – mám pocit, jako bych patřil do jedné velké rodiny.“

„Moje škola se nachází ve skvělém sousedství. Všichni učitelé jsou do práce zapálení a personál je vždy ochotný Vám se vším pomoci.“