NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Číně

Nejlepší cesta, jak se naučit cizí jazyk, je ho přímo zažít. To přesně se Vám může stát, pokud se zapíšete na náš jazykový pobyt v Číně. Naučíme Vás mluvit čínsky s jistotou a přehledem. EF jazykové kurzy v Číně znamenají vysokou kvalitu výuky s odborným vedením a podporou na každém Vašem kroku. Jazyková škola v Číně, to je perfektní místo k seznámení se, naučení se a zdokonalování se v pradávném čínském jazyce.

Jazykové pobyty v Číně

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Čína
Město: Shanghai

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Čína
Město: Shanghai

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Čína
Město: Shanghai

Programy dle oblíbených destinací

Jazykové pobyty v Číně

Jazykové pobyty v Číně, to je studium, po kterém se domů budete vracet s uměním ovládat čínský jazyk. Každý studijní pobyt v Číně je jiný. Od dvoutýdenního kurzu čínštiny po devítiměsíční pobyt v Pekingu na dobrovolné pracovní stáži – naše pobyty se vždy přizpůsobí Vašim cílům. Ať už si vyberete jakýkoliv jazykový pobyt v Číně, budeme Vás doprovázet na každém kroku studia.

Letní kurzy v Číně

Zapište se na letní kurzy v Číně a zažijte naprosto odlišné prázdniny. Prožijte na vlastní kůži náš letní kurz a Čína se Vám dostane pod kůži. Kurzy na jazykové škole EF v Číně jsou perfektním mixem studia a tréninku čínského jazyka. Čínsky budete mluvit každý den a díky Vašemu pobytu tuto úžasnou zemi poznáte a nikdy na ni nezapomenete.