Příprava na EF SET

Na rozdíl od jiných testů z angličtiny EF SET nevyžaduje žádnou speciální přípravu, protože pokud nejste spokojen s výsledkem, můžete jej kdykoli absolvovat znovu. Je to bezplatný test. Nejlepší přípravou na EF SET je najít si klidné místo, kde se můžete soustředit a vyhradit si dostatek času na absolvování celého testu na jedno sezení. Ujistěte se, že máte dobré internetové připojení a že váš zvuk funguje správně. Samotný test EF SET vás před spuštěním otázek provede zvukovou kontrolou.

Pokud nejste po absolvování testu spokojen s hodnocením EF SET, každá vhodná metoda, kterou použijete na zlepšení svých znalostí angličtiny, vám zlepší vaše hodnocení. Pro zlepšení svých schopností poslechu používejte filmy, rozhlasové vysílání nebo televizi v angličtině. Abyste si zlepšili své čtenářské schopnosti, není nic lepšího, než čtení. Noviny, časopisy a knihy jsou ideálním zdrojem. Najděte předměty, které vás zajímají a rozšiřte si slovní zásobu.

Cvičný EF SET Test

Většina lidí si neprocvičuje proces dělání testu EF SET, protože není potřeba předem absolvovat cvičný test EF SET. Můžete však použít EF SET jako cvičení na další standardizovaný test. EF SET English Certificate je pro tento účel zvlášť dobře přizpůsoben, protože jde o dlouhý a náročný test. Na konci EF SET získáte takové hodnocení, které přesně předpovídá vaše hodnocení zkoušky IELTS nebo TOEFL.

Absolvování EF SET jako příprava na další zkoušku je dobrou strategií, protože zvyšuje vaši vytrvalost při testování a zvyknete si tak na přísné hodnocení náročného testu. Formát EF SET se však liší od jiných testů tak, že na EF SET neuvidíte úplně stejné typy otázek jako u jiných testů. Chcete-li se seznámit se strategiemi a typy dotazů pro absolvování konkrétního testu, nejlepším řešením je absolvovat kurz přípravy na daný test.

Jak vám EF může pomoci

Absolvováním EF SET se můžete připravit na jakýkoliv standardizovaný test z angličtiny. Pokud hledáte anglický certifikát pro svůj životopis, EF SET je skvělou volbou. Pokud potřebujete získat konkrétní hodnocení v dalším standardizovaném testu z angličtiny pro přihlášku na univerzitu nebo imigrační účely, zjistěte si více o našich přípravných kurzech na zkoušky v zahraničí a online přípravných kurzech na testy.